Druženje članova Hrvatskog planinarskog društva sv. Patrika

U petak 17.siječnja 2020. u 17.00 sati započet će mjesečni susret članova HPD-a sv. Patrika u Pivani, Ilica 222. Tada je moguće obnoviti ili započeti članstvo u Društvu. Podrazumijeva se da ćete popiti pivu ili neko drugo piće, sjesti kraj nekog nepoznatog člana našeg Društva i upoznati se, porazgovarati, planirati… U Pivani biti ćemo do 19.00 sati i radosno Vas čekamo.

Podrazumijeva se da obnovom ili početkom članstva želite biti aktivni članovi Društva, sudjelovati na izletima, jednom godišnje dežurati u planinarskom domu Cerinski vir, te sudjelovati u ostalim akcijama planinarskog društva.

Za obnovu članstva potrebno je donijeti planinarsku iskaznicu, a za početak članstva u Društvu morate donijeti svoj OIB.

Hrvatski planinarski savez izdao je nove markice za 2020.godinu i planinarske iskaznice novog izgleda. Mi ćemo još potrošiti „stare“ iskaznice koje imamo u zalihama, a onda 2021. godine svi članovi našeg Društva moći će nabaviti nove planinarske iskaznice.